Dane teleadresowe

Agroturystyka nad Liwcem
Kajaki, spływy
Marianna i Krzysztof Rowiccy
Wólka Proszewska 54
08-124 Mokobody
tel.kom.: 606 691580
tel.stac.: 25 6318056
kajaki.rowiccy@gmail.com

Kalendarz

«  sierpnia 2020  »
pwścpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Jesteś na: Strona główna Regulamin

REGULAMIN UDOSTĘPNIANIA SPRZĘTU TURYSTYCZNEGO WWW.KAJAKI-LIWIEC.PL


1. Udostępnienie sprzętu odbywa się na zasadach odpłatności zgodnie z cennikiem.


2. Właściciel nie organizuje spływów kajakowych jedynie udostępnia sprzęt. Spływy są organizowane we własnym zakresie przez uczestników i na własną odpowiedzialność.


3. Aby wypożyczyć sprzęt należy okazać dokument tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy). W przypadku jeśli wydający sprzęt uzna klienta za niewiarygodnego, bez uzasadnienia może odmówić udostępnienia sprzętu. Nie będą również obsługiwane osoby pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających, a także osoby niepełnoletnie.


4. Wypożyczający zobowiązany jest do sprawdzenia stanu wypożyczanego sprzętu pod względem jakościowym, ilościowym oraz przekazania ewentualnych uwag wydającemu sprzęt. Podstawowym wyposażeniem każdego sprzętu pływającego są kamizelki asekuracyjne, których wypożyczający powinien używać zgodnie z ich przeznaczeniem i ponosi pełną odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.


5. Sprzęt zwracany powinien być w stanie umożliwiającym ponowne wypożyczenie.


6. Odbiór i zwrot sprzętu odbywa się w ustalonym wspólnie miejscu.


7. Rezerwacja sprzętu odbywa się na na warunkach ustalonych z właścicielem.


8. Za sprzęt nie zwrócony w terminie właściciel może pobrać dodatkową opłatę w wysokości 100% dobowej należności za wypożyczenie.


9. Osoby nieletnie mogą płynąć tylko pod opieką osób pełnoletnich, które ponoszą pełną odpowiedzialność za nie, za ich zachowanie i ewentualne szkody.


10. Właściciel nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zachowanie się uczestników na spływie, a w szczególności za szkody, jakich mogliby oni dokonać, na rzecz innych osób lub firm.


11. Właściciel nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu nieszczęśliwych wypadków, utraty zdrowia lub śmierci uczestników spływów.


12. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za szkody, jakim mogłyby ulec pozostawione na jego terenie samochody, a w szczególności za kradzieże, uszkodzenia, dewastacje włączając w to szkody wywołane siłami natury.


13. Osoby naruszające regulamin będą zobowiązane do zakończenia pływania wypożyczonym sprzętem niezależnie od czasu przebywania na wodzie bez prawa zwrotu pieniędzy.


14. Wypożyczający zobowiązany jest do stosowania się do poleceń wydawanych przez właścicieli oraz obsługę.


15. Za zgubienie, kradzież oraz zniszczenia nieodwracalne sprzętu wypożyczający zwraca jego równowartość w wysokości 100% ceny rynkowej bez względu na stopień jego zamortyzowania. Za przedziurawienie w zależności od wielkości uszkodzenia od 30zł do 50zł.