Agroturystyka z wyżywieniem – postaw na aktywny wypoczynek

Chwila wytchnienia, upragnione wakacje, weekendowy wyjazd z rodziną, dziećmi, ukochanym/ukochaną czy przyjaciółmi, to momenty, na które z utęsknieniem czekamy przez długi czas. Agroturystyka z wyżywieniem nad Liwcem to idealne miejsce na wyjazd dla wielu osób, które pragną ciszy i spokoju. Województwo mazowieckie to absolutny strzał w dziesiątkę, by móc spędzić urozmaicony czas na świeżym powietrzu, w towarzystwie wyjątkowo atrakcyjnej przyrody. Przyjrzyjmy się ciekawemu miejscu z bliska. Od Warszawy to jedynie godzina drogi. Gotowi na garść praktycznych wskazówek? Zaczynamy!

Mokobody, a w nich agroturystyka stworzona z pasją

Mokobody to niewielka, malownicza wieś, która doskonale reprezentuje Podlasie. Urokliwe Mokobody położne są nas rzeką Liwiec. Co więcej, na szczególną uwagę zasługuje także urokliwa, dzika przyroda znajdująca się w małej miejscowości, która pozwala oderwać się od codziennego zgiełku miasta, tłoku i miejskiego hałasu. Właśnie na takim wyjątkowym terenie powstał obiekt gastronomiczno- hotelarski o nazwie Agroturystyka nad Liwcem. To wyjątkowe miejsce na mapie nie tylko województwa mazowieckiego, ale także całego kraju, które zapewnia najwyższej klasy sen, doskonałe, regionalne, naturalne jedzenie, oraz wiele innych atrakcji turystycznych, dzięki którym dla każdego odwiedzającego gościa wyjazd zapadnie w pamięci na długi czas pod wieloma względami.

Agroturystyka Rowiccy do naszej dyspozycji oddaje komfortowe noclegi wraz z wyżywieniem. By wpisać się w indywidualne upodobania i preferencję każdego gościa, menu oparte jest przede wszystkim o regionalne, najwyżej jakości produkty, które jest ustalane przed przyjazdem. Agroturystyka z wyżywieniem słynie z doskonałej pizzy oraz ręcznie produkowanego chleba, ze względu na posiadanie własnego pieca, jak również wyrobów mleczarskich, przede wszystkim sera, z własnego koziego mleka.

To naturalny smak, niezmącony sztucznymi barwnikami i konserwantami to coś, co wyróżnia jedzenie oferowane w agroturystyce na tle innych miejsc. Co więcej, duża dostępność zielonego terenu umożliwia rozbicie namiotów nad rzeką, co jest nie lada atrakcją dla dzieci czy prawdziwych pasjonatów, miłośników natury, którzy pragną czerpać z dobrodziejstw przyrody najcenniejsze skarby, świeże powietrze, przez cały czas, nawet nocną porą. Co więcej, na terenie agroturystyki odnaleźć można również zadaszone miejsce na ognisko, co sprzyja wieczornym biesiadom do późnych godzin nocnych. Jest to więc doskonałe miejsce, by oderwać się od codziennej rutyny i trosk dnia powszedniego.

Atrakcje w Agroturystyce nad Liwcem

Agroturystyka z wyżywieniem

Czego można spodziewać się, wybierając dla siebie, swoich najbliższych, rodziny, dzieci czy przyjaciół Agroturystykę nad Liwcem w Mokobodach? To prawdziwa gratka dla miłośników wodnych szaleństw, jednośladów oraz spacerów w anturażu wyjątkowego oblicza Matki Natury.

Agroturystyka z wyżywieniem

Posiadamy własne sery, pieczywo. Wszystkie nasze potrawy staramy się przyrządzić tylko z naturalnych składników własnej produkcji. W ramach naszej agroturystyki nasi klienci mają możliwość skosztowania tradycyjnych, lokalnych potraw przygotowywanych z produktów pochodzących z gospodarstwa lub okolicy. Na zamówienie możemy przygotować także swojskie wędliny i inne.

Kajaki

Spływy kajakowe po Liwcu, jak również na jego dopływach, tj. Kostrzynie i Muchawcę. Wybór trasy zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji i upodobań każdego turysty.

Przeważająca część spływów to wyprawy jednodniowe. By jednak zaspokoić pragnienia prawdziwych miłośników kajaków, w programie znajdują się także dłuższe warianty. Nic więc dziwnego, że każdy, kto kocha spływy kajakowe, niejednokrotnie odwiedził słynną agroturystykę nad Liwcem.

Wypożyczalnia rowerów

We wsi Mokobody do dyspozycji turystów oddano przepiękne, nowoczesne, niezwykle rozbudowane ścieżki rowerowe. Powszechnie dostępna mapa szlaków i tras rowerowych pozwoli na zaplanowanie doskonałej wycieczki dla całych rodzin, także dla najmłodszych turystów. Na agroturystyce możemy wypożyczyć utrzymane w doskonałym stanie rowery, przez co nie ma konieczności posiadania własnych jednośladów, by móc wykorzystywać perfekcyjnie przygotowane ścieżki rowerowe.

Postaw na sprawdzone miejsce turystyczne, jakim jest Agroturystyka nad Liwcem i ciesz się z dokonanego wyboru przez długi czas. Przekonaj się o tym osobiście. Do dzieła!

Cennik Agroturystyki z wyżywieniem na 2023 rok

Na ostateczną cenę pobytu wpływa kilka rzeczy

  • jak długość pobytu
  • Wybrana liczba dań
  • Liczba osób
  • Sezon

Jeśli chcą Państwo poznać orientacyjny koszt to prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów. Nasza oferta jest na pewno najbardziej konkurencyjna w okolicy, posiadamy atrakcje niespotykane u konkurencji jak swojskie wyroby i inne.

Galeria zdjęć z Agroturystyki w wyżywieniem

Zdjęcia pochodzą z naszych prywatnych zbiorów jak i nadesłane przez zadowolonych klientów. Jeśli chcą się Państwo podzielić zdjęciami, które udosßępnimy na stronie lub naszym FP prosimy przejść do zakładki kontakt i wysłać je mailowo. Pozdrawiamy i czekamy na was.